» » У чемпіонаті Бразилії матч закінчився смертю двох вболівальників

У чемпіонаті Бразилії матч закінчився смертю двох вболівальників

10-12-2013, 00:53
Переглядів: 1761
У чемпіонаті Бразилії матч закінчився смертю двох вболівальниківПід час гри 38-го туру чемпіонату Бразилії з футболу фанати "Васко да Гама" прорвалися на трибуну вболівальників команди суперника"Атлетіко Паранаенсе" і жорстоко побили кількох людей.

У результаті масової бійки уболівальників, одна людина була убита, ще одна впала в кому, і згодом померла.

У зв'язку з розпочатими на стадіоні заворушеннями, матч був перерваний. Суддя Рікардо Маркес Рібейро прийняв рішення зупинити гру на півгодини.

Поліція розігнала фанатів з однієї з трибун сльозогінним газом. На думку представників місцевих правоохоронних органів, причиною заворушень стала погана робота служби безпеки клубу.

Що стосується безпосередньо футбольного матчу, то через 1 годину і 10 хвилин гра була відновлена. Господарі перемогли з рахунком 5:1, а "Васко" в результаті покинув елітний дивізіон.

Самі футболісти були шоковані тим, що сталося. "У мене просто немає слів, дуже сумно дивитися на це, - говорить один з гравців "Васко".