» » Ліга Чемпіонів: ПСЖ розгромив «Байєр» - 4:0

Ліга Чемпіонів: ПСЖ розгромив «Байєр» - 4:0

19-02-2014, 02:32
Переглядів: 3400
Ліга Чемпіонів: ПСЖ розгромив «Байєр» - 4:0Справжнім фіаско завершився домашній поєдинок леверкузенського «Байєра» в плей-офф Ліги чемпіонів.

Підопічні Самі Хююпя за всіма статтями поступилися французькому ПСЖ, пропустивши від дружини Лорана Блана чотири м'ячі. «Фармацевти» дали слабину вже в самому дебюті матчу.

На третій хвилині Рольфес втратив м'яч на своїй пловине поля, комбінація Матуїді-Ібрагімовіч-Верратті-Матуїді закінчилася виходом останнього один на один, і Блез свій шанс реалізував - 0:1.

«Байєр» виглядав відверто розібраним в першому таймі й не дивно, що ще до перерви мешканці «Парк де Пренс» зняли всі питання про переможця дуелі.

Не використавши ряд можливостей, «Сен-Жермен» збільшив відрив на 39-й хвилині. Спахич сфолив на Лавессі у власному штрафному майданчику, суддя негайно вказав на «точку» і Златан Ібрагімович своїм шансом скористався сповна - 0:2.

А на 42-й швед оформив дубль. Матуїді притримав м'яч в чужій штрафній і відкотив його на Ібрагімовича, і головний голеадор гостей недовго думаючи з 25-ти метрів поцілив у дальню дев'ятку володінь Лено - 0:3.

Гра була зроблена, і ПСЖ впевнено довів справу до підсумкової вікторії, так і не дозволивши розчавленим господарям хоч раз потривожити Сальваторе Сірігу. До того ж вже на кінець години Віктор Кашшаї остаточно поховав представників Бундесліги, видаливши з поля знатного порушника Спахіча, який на цей раз «відзначився» в протистоянні з Моурой.

А коли трибуни «Бай-Арени» спорожніли практично наполовину, Кабай, який вийшов на заміну, змусив Лено капітулювати в четвертий раз - Йоан скористався пасом все того ж Моуры, і з 20-ти метрів увігнав круглого прямісінько в сітку - 0:4.

Цілковитий провал Леверкузена, перетворює поєдинок в порожню формальність.