» » Ліга Чемпіонів: «Мілан» мінімально переміг «Атлетіко» - 1:0

Ліга Чемпіонів: «Мілан» мінімально переміг «Атлетіко» - 1:0

20-02-2014, 02:29
Переглядів: 3283
Ліга Чемпіонів: «Мілан» мінімально переміг «Атлетіко» - 1:0Мадридський «Атлетіко» здобув мінімальну перемогу над італійським «Міланом» в рамках 1/8-й фіналу Ліги чемпіонів, зумівши зробити комфортний заділ перед зустріччю на «Вісенте Кальдерон».

Відзначимо, що гра проходила в гострій боротьбі, з великою кількістю єдиноборств і стиків, при цьому велику частину часу саме «россонері» виглядали краще за своїх опонентів. Однак, ні одну зі своїх можливостей господарі реалізувати так і не змогли.

«Россонері» провели перший тайм дуже жваво, підживлюючись тією атмосферою, що панувала на «Сан-Сіро». Чудовий момент втратив Полі - Андреа бив, здавалося, напевно у дальній кут, але Куртуа зумів парирувати постріл італійця, перевівши м'яч у штангу. Незабаром у поперечину влучив традиційно активний Кака. На 25-й хвилині Інсуа пішов у грубий стик з Де Шильо і травмував молодого оборонця, однак, рефері показав южноамериканцу лише жовту. «Атлетіко» явно робив ставку на контратаки, але крім парочки ударів від Кости і Година, і декілька гострих прострілів з флангу, «матрацники» нічим не відзначилися.

В другому таймі команди продовжили обмінюватися напівмоментами, і в одному з епізодів Ессьєн міг відкривати рахунок, але пробив повз ворота після навісу з кутового. Непогано здалеку пробивав Таарабт, але м'яч просто не йшов у ворота Куртуа. І в кінцевому підсумку «Атлетіко» покарав господарів. На 83-й хвилині Габі навісив з кутового, Абате м'яч на дальню штангу, де на самоті стояв Коста і розстріляв ближній кут володінь Аббьяті - 0:1.

Парадокс, але це був, по суті, перший гольовий момент гостей за всю зустріч. Врятувати хоча б нічию «Мілан» опинився не в змозі.