» » Ліга Чемпіонів: «Зеніт» поступився дортмундській «Боруссії» - 2:4

Ліга Чемпіонів: «Зеніт» поступився дортмундській «Боруссії» - 2:4

26-02-2014, 02:23
Переглядів: 2752
Ліга Чемпіонів: «Зеніт» поступився дортмундській «Боруссії» - 2:4Пітерський «Зеніт» зумів двічі вразити ворота дортмундської «Боруссії», однак, провів просто потворний і безвольний поєдинок, заслужено поступившись у рахунку екс-чемпіонам Німеччини.

Вже в самому дебюті протистояння всі надії місцевих вболівальників на вдалий результат розсипалися немов картковий будиночок. Вже на четвертій хвилині гості вийшли вперед. Ройс втік від Крішіто і Немає, впав у штрафному майданчику, але м'яч відскочив точно до Мхітаряну, який біг паралельним курсом. Генріх без перешкод розстріляв ворота Лодигіна - 0:1.

Біло-блакитні не встигли прийти в себе, як в наступній же атаці отримали другий. Мхітарян прострілив з лівого флангу, Ройс отримав м'яч на лінії штрафної і другим дотиком відправив його у ближній кут воріт - 0:2.

До всіх бід додалася ще й пошкодження Аршавіна, згодом, заміненого на Тимощука. Забігаючи наперед, зауважимо, Анатолій просто провалив минулу зустріч.

До самого свистка на перерву, «Зеніт» не створив абсолютно нічого, однак, у другому таймі, нарешті, спромігся на гол. На 58-й хвилині Рондон влучив у штангу, однак, на добиванні вдало зіграв Шатов, впевнено розстріляв ворота німців - 1:2.

Але вже через три хвилини овації змінилися звичною для першого тайму зневірою. Роберт Левандовскі встиг прийняти м'яч, підробити, озирнутися і «прошити» Лодигіна в третій раз - 1:3.

На полі почалися відверті гойдалки, і незабаром господарі змогли забити і другий - Файзулін був збитий в чужій штрафній і Халк гарматним ударом пробив Вайденфеллера з «точки» - 2:3. Проте, останнє слово в цій дуелі залишилося за жовто-чорними, які особливо не напружуючись, раз за разом розкривали колосальні діри в захисних редутах росіян. На 71-й хвилині Тимощук втратив м'яч на своїй половині поля, Ройс розігнав контратаку і, дійшовши до штрафного, віддав пас направо на Левандовскі, який пробив під вийшов з воріт Лодигіним - 2:4.

Після цього руки у команди Спалетті опустилися остаточно. Виїзд на «Вестфален» здається абсолютно безперспективним.