» » Ліга Чемпіонів: «Челсі» перемагає «Галатасарай» і виходить в 1/4 фіналу

Ліга Чемпіонів: «Челсі» перемагає «Галатасарай» і виходить в 1/4 фіналу

19-03-2014, 03:12
Переглядів: 2897
Ліга Чемпіонів: «Челсі» перемагає «Галатасарай» і виходить в 1/4 фіналуЛондонський «Челсі» зумів довести свою перевагу над турецьким «Галатасараєм», домігшись виходу в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Результативна нічия в Стамбулі, була підкріплена ще двома забитими м'ячами у ворота Фернандо Муслери. Свої ж володіння «сині» зберегли на замку.

Основні події дуелі розгорнулися ще в першому таймі, в якому господарі і вирішили всі свої запитання та завдання в плані виходу в наступну стадію турніру. На четвертій хвилині результативний удар вдався Самуеля Ето'О. Після вкидання з-за бокової в центрі поля Оскар отримав м'яч ближче до правого флангу і віддав пас ето'о в штрафну. Камерунець зблизився з кіпером гостей і пробив низом у дальній кут - 1:0.

Перевага «Челсі» була очевидною і перед самою перервою лондонці заслужено збільшили відрив. Террі пробив головою після подачі кутового, Муслера спромігся парирувати цей удар, але на добиванні був Гарі Кехілл, який не залишив шансів обороні стамбульців - 2:0.

Турецькій команді потрібно було забивати як мінімум двічі, але було абсолютно незрозуміло, за рахунок чого «Галатасарай» збирається переламати хід матчу. «Челсі» продовжував господарювати на полі, періодично створюючи гольові моменти.

Втім, другий тайм вболівальників обох команд і сторонніх глядачів, так і не порадував, що не завадило «синім» відсвяткувати вікторію, яку можна вважати відмінною реабілітацією за провальний поєдинок чемпіонату з «Астон Віллою».

Челсі - Галатасарай - 2:0 (перший матч - 1:1)

Голи: Ето'О, 4, Кехілл, 42

Челсі: Чех, Іванович, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Рамірес, Лемпард, Вілліан (Каллас, 90+3), Оскар (Шюррле, 82), Азар, Ето'О (Торрес, 85)
Галатасарай: Муслера, Ебуе (Хайрович, 77), Шеджу, Кайя, Алекс Теллес, Куртулуш (Балта, 67), Феліпе Мело, Йилмаз (Булут, 54), Інан, Снайдер, Дрогба

Попередження: Оскар, Іванович - Феліпе Мело, Дрогба, Інан