» » Ліга Чемпіонів: «Зеніт» перемагає «Боруссію», але залишає Лігу чемпіонів

Ліга Чемпіонів: «Зеніт» перемагає «Боруссію», але залишає Лігу чемпіонів

20-03-2014, 02:01
Переглядів: 2051
Ліга Чемпіонів: «Зеніт» перемагає «Боруссію», але залишає Лігу чемпіонівПітерський «Зеніт» здобув мінімальну перемогу в Дортмунді, однак, цього виявилося нещадно мало для того, щоб кваліфікуватися в наступну стадію Ліги чемпіонів.

Гості розпочали цей поєдинок з величезним натхненням і бажанням досягти успіху. Обмінявшись моментами, на 16-й хвилині спокій на табло було порушено. Халк здорово розібрався з декількома суперниками, після чого гарматним ударом метрів з 30-ти відправив м'яч у верхній кут воріт Вайденфеллера - 0:1.

Господарі не знітилися, і одразу перехопили ініціативу, почавши створювати моменти біля воріт Малафєєва. Левандовскі, Гросскройц і Шахін свої шанси змарнували, але ветеран Кель, таки змусив гостей капітулювати. На 38-й хвилині Шмельцер підключився до атаки своєї команди по лівому флангу, навісив в центр чужої штрафної, звідки набіг Кель головою відправив м'яч у сітку - 1:1.

Другий тайм, як і початок першого знов залишився за «Зенітом». Небезпечно зі штрафного пальнув Халк, непогано прострілював в чужу штрафну Вітсель. Пітерці дійсно намагалися забити противнику ще як мінімум один гол, але у команди були складності з виходом з оборони в атаку. На 65-й хвилині Мхітарян міг забивати другий, але Губочан врятував своїх партнерів і заодно Малафєєва. А на 73-й хвилині підопічні Сергія Семака знову підірвала овацією гостьовий сектор. Крішіто виконав класну подачу з лівого флангу, і Рондон відірвавшись від Хуммельса, який головою з кількох метрів відправив м'яч у сітку - 1:2.

Під завісу Вайденфеллеру довелося двічі вступати в гру, відбиваючи удари Смольникова і Витселя, однак, більше Роман слабини не давав.

«Зеніт» залишає єврокубки і тепер може повністю сконцентруватися на виступах на внутрішній арені. А ось до Юргену Клоппа після цього дуелі є безліч питань.

Борусія Д - Зеніт - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: Халк 16 (0:1). Кель 38 (1:1). Рондон 73 (1:2).

Боруссія Д: Вайденфеллер, Папастатопулос, Шмельцер (Дурм, 77), Піщек, Хуммельс, Шахін, Гроскройтц, Кель, Мхітарян (Йоич, 69), Левандовскі, Обамеянг (Гофмана, 90)
Зеніт: Малафєєв, Крішіто, Ломбертс (Нету, 46), Анюков, Губочан, Шатов, Вітсель, Файзулін (Смольников, 84), Данні, Кержаков (Рондон, 62), Халк

Попередження: Левандовські, 18; Кель, 55; Йоич, 75 - Ломбертс, 23