» » Ліга Чемпіонів: «ПСЖ» перемагає «Челсі» - 3:1

Ліга Чемпіонів: «ПСЖ» перемагає «Челсі» - 3:1

3-04-2014, 02:26
Переглядів: 3534
Ліга Чемпіонів: «ПСЖ» перемагає «Челсі» - 3:1У парі «ПСЖ» - «Челсі» півфіналу Ліги Чемпіонів, парижани створили собі комфортний гандикап перед поїздкою до Лондона.

Лондонцям вдалося знешкодити головну ударну силу «ПСЖ» Златана Ібрагімовича, що не врятувало команду Жозе Моуріньо від болісної поразки в Парижі. На «Стемфорд Брідж» «Челсі» потрібно буде забивати мінімум два м'ячі.

Зусиллями Лавессі «ПСЖ» в дебюті матчу відкрив рахунок - аргентинець першим встиг на невдалий винос Террі, сходу вколотив «круглого» під поперечину воріт Петера Чеха. Аж до 26-ї хвилини на полі нічого цікавого, крім декількох кутових і жовтих карток, не відбувалося. В середині першого тайму Тьяго Сілва в необов'язковій ситуації в своїй штрафній збив Оскара, а Еден Азар легко обдурив Сірігу.

До перерви шалений удар Азара ледь не залетів у ворота, а «ПСЖ» могло розраховувати на пенальті, але рефері не побачив у падінні Кавані приводу 11-метрового удару.

У другому таймі «ПСЖ» допоміг бразилець Давид Луїс - захисник «Челсі» після подачі штрафного переправив м'яч у свої ворота.

«Челсі» так і не створило реального моменту для зрівняння рахунку - «аристократи» були згодні на мінімальну поразку, проте Хав'єр Пасторе, який вийшов на заміну, обігравши на правому фланзі двох опонентів, точно пробив в ближній кут воріт Петера Чеха.

ПСЖ - Челсі - 3:1

Голи: Лавессі, 3, Давид Луїс, 61, Пасторе, 90+3 - Азар, 27 (пенальті)

ПСЖ: Сірігу, Тьяго Сілва, Алекс, Максвелл, Жалле, Тьяго Мотта, Матуіді, Верратті (Кабайе, 76), Кавані, Ібрагімовіч (Лукас, 68), Лавессі (Пасторе, 84)
Челсі: Чех, Іванович, Давид Луїс, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Рамірес, Оскар (Лемпард, 72), Азар, Вілліан, Шюрлле (Фернандо Торрес, 59)

Попередження: Алекс, Мотта, Кавані - Рамірес, Вілліан, Давид Луїс