» » Ліга Чемпіонів: «Реал» поступився «Боруссії», але вийшов у півфінал

Ліга Чемпіонів: «Реал» поступився «Боруссії», але вийшов у півфінал

9-04-2014, 01:48
Переглядів: 4188
Ліга Чемпіонів: «Реал» поступився «Боруссії», але вийшов у півфіналЗдавалося б, гостьові 0:3 не обіцяли нічого хорошого для дортмундської «Боруссії», але минулорічний фіналіст Ліги Чемпіонів максимально ускладнило життя мадридському «Реалу», який в 25-й раз пробився в півфінал найпрестижнішого єврокубка.

Все могло закінчитися в дебюті матчу, але Анхель ді Марія бездарно пробив пенальті, дозволивши Вайнденфеллеру без особливих зусиль парирувати удар з 11-метрової позначки.

Розплата за марнотратство дуже швидко наздогнала «Реал» - на 24-й хвилині Пепе невдало відкинув м'яч на воротаря, чим скористався Марко Ройс, який в ближньому бою переграв Касільяса.

Незадовго до перерви той же Ройс подвоїв рахунок - 11-й номер «Боруссії» вивів на удар Левандовскі, але Касільяс парирував постріл поляка в штангу, а Ройс виявився першим на добиванні.

У другому таймі «Реалу» вдалося відсунути гру від своїх воріт, але господарі продовжили наполегливо шукати шлях до воріт Касільяса. Краще за інших це виходило у Генріха Мхітаряна, ось тільки з завершальним ударом у екс-хавбека «Шахтаря» в цей вечір були суцільні проблеми. Спершу Мхітарян, уклавши на газон Касільяса, примудрився не потрапити в порожні ворота, а незадовго до фінального свистка вірменин метрів з 10-ти пробив прямо у воротаря «Реала».

Боруссія Д - Реал 2:0 (перший матч 0:3)

Голи: Ройс, 24, 37.

Борусія Д: Вайденфеллер - Піщек (Обамеянг, 82), Фрідріх, Хуммельс, Дурм - Йойич, Кірх - Ройс, Мхітарян, Гросскройтц - Левандовскі.
Реал: Касільяс - Карвахал, Пепе, Рамос, Коентрау - Модріч, Алонсо, Ильярраменди (Іско, 46) - Ді Марія (Каземіро, 73), Бейл, Бензема (Варан, 90+2).

Попередження: Ройс, Обамеянг - Рамос, Алонсо, Карвахал, Каземіро, Бензема.