» » Ліга Чемпіонів: «Челсі» перемагає «ПСЖ» і виходуть у півфінал

Ліга Чемпіонів: «Челсі» перемагає «ПСЖ» і виходуть у півфінал

9-04-2014, 01:50
Переглядів: 3946
Ліга Чемпіонів: «Челсі» перемагає «ПСЖ» і виходуть у півфіналПеремога 3:1 у домашньому матчі зробила «ПСЖ» очевидним фаворитом на прохід у півфінал - тим не менш, «Аристократи» явно не збиралися заздалегідь складати зброю, що і підтвердив матч.

Результат матчу вирішили тренерські заміни Жозе Моуріньо - у першому таймі Шюррле, який замінив травмованого Азара, після ауту від Івановича відкрив рахунок, а за три хвилини до фінального свистка Демба Ба виявився першим на м'ячі після відскоку в штрафній «ПСЖ».

Парижани в відсутність Златана Ібрагімовича невиразно виглядали в атаці - свої моменти не реалізував Едісон Кавані, а Лавессі і Лукас крім підігрування нічим не запам'яталися. У «Челсі» крім двох голів були дві поперечини після ударів Шюррле і Оскара.

Челсі - ПСЖ 2:0 (перший матч - 1:3)

Голи: Шюррле, 32, Ба, 87

Челсі: Чех, Іванович, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Луїс, Оскар (Торрес, 81), Азар (Шюррле, 18), Вілліан, Лемпард (Ба, 66), Ето'о
ПСЖ: Сірігу, Алекс, Максвелл, Сілва, Жалле, Матуіді, Верратті (Кабайе, 54), Моура (Маркиньос, 84), Мотта, Лавессі (Пасторе, 73), Кавані

Попередження: Вілліан, Лемпард, Іванович, Луїс - Верратті, Кавані, Моура, Максвелл