» » Дата перегравання кубкового матчу Манчестер Юнайтед - Челсі буде оголошена в кінці тижня

11-03-2013, 19:12
Переглядів: 843
Футбольна асоціація Англії (FA) оголосить дату перегравання чвертьфінального матчу Кубка Англії між Манчестер Юнайтед і Челсі лише в кінці поточного тижня.

Нагадаємо, що недільна зустріч команд на "Олд Траффорд" завершилася внічию - 2:2. Челсі, поступаючись у два м'ячі після першого тайму, не тільки відігрався, але і ледь не вирвав перемогу.

Тепер командам належить перегравання, і спочатку очікувалося, що FA в понеділок назве дату цього матчу на "Стемфорд Брідж". Однак зараз стало відомо, що рішення буде прийнято не раніше п'ятниці.

Як повідомляє BBC, дата перегравання буде залежати від результату матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи, в якому Челсі прийме Стяуа. Ця гра запланована на вечір четверга.

Достроковий виліт Челсі з Ліги Європи дозволить FA організувати перегравання кубкового матчу на першому тижні квітня. В іншому випадку, якщо "сині" вирішать затриматися в турнірі, футбольні чиновники потраплять у дуже непросту ситуацію.

Справа в тому, що з 18 по 27 березня відбудеться перерва на ігри національних збірних, і тоді - звичайно, у разі успіху "синіх" проти Стяуа - FA доведеться скасувати якийсь матч Челсі в Прем'єр-Лізі. Організувати перегравання в середині тижня в такому випадку не вийде, адже на двох вакантних тижнях (до півфіналів Кубка Англії 13-14 квітня з вирахуванням перерви на ігри збірних) пройдуть чвертьфінали Ліги Європи.

"Не знаю, коли відбудеться перегравання - напевно, в травні!" - Пожартував учора головний тренер Манчестер Юнайтед сер Алекс Фергюсон.