Кубок Англії: Челсі обігрує Манчестер Юнайтед і виходить у півфінал

1-04-2013, 17:51
Переглядів: 1006
Рейтинг: +2
Лондонський Челсі вийшли в півфінал Кубка Англії, здобувши перемогу над Манчестер Юнайтед (1:0) в переграванні чвертьфінального матчу.

Перший тайм пройшов у тиску аристократів на суперника, команді Алекса Фергюсона було не так просто впоратися з натиском суперника. Гра стала більш цікава після гола, який відбувся тільки після перерви.

Єдиний м'яч був забитий на 49-й хвилині матчу. Хуан Мата з глибини закинув м'яч у штрафну - Демба Ба зумів випередити Ріо Фердинанда і в падінні переправив м'яч у дальню дев'ятку воріт Де Хеа, якому залишалося лише проводити снаряд поглядом.

Перший матч у Манчестері 10 березня завершить з рахунком 2-2.

У півфіналі, який відбудеться 14 квітня, Челсі зіграє з Манчестер Сіті. У другому півфіналі днем раніше зустрінуться Міллуолл і Віган.