Кубок Англії: Манчестер Сіті перемагає Чеслі та виходить в фінал

14-04-2013, 20:12
Переглядів: 774
Рейтинг: +2
У другому півфінальному матчі Кубка Англії, який пройшов на «Уемблі», Манчестер Сіті обіграв лондонський Челсі - 2:1.

«Городяни» організували першу гольову атаку на 35-й хвилині, коли Яя Туре пройшов з м'ячем від центру поля, віддав передачу в центр штрафного майданчика на Серхіо Агуеро, аргентинець в дотик зробив пас на Саміра Насрі, який, звільнившись від опіки, вразив ворота Петра Чеха.

Через дві хвилини після початку другого тайму підопічні Роберто Манчіні подвоїли перевагу. Гарет Баррі зробив чудовий навіс в чужу штрафну площу, а Серхіо Агуеро пробив головою в кут воріт.

«Сині» відродили інтригу на 67-й хвилині зусиллями Демба Ба, який після довгого закидання Давида Луїса завдав красивий удар «ножицями». У Костелу Пантілімона не було шансів врятувати команду.

У час, що залишився футболісти Челсі створили кілька небезпечних моментів. Воротам Пантілімона погрожував Фернандо Торрес, але іспанець не зміг врятувати команду від поразки.

Таким чином, у фіналі Кубка Англії Манчестер Сіті зустрінеться з Віганом, який вчора переміг Міллволл. Матч відбудеться 11 травня.