» » Кубок Англії: Віган стає володарем Кубка Англії

Кубок Англії: Віган стає володарем Кубка Англії

11-05-2013, 22:20
Переглядів: 1040
Кубок Англії: Віган стає володарем Кубка АнгліїУ фінальному матчі Кубка Англії, який відбувся на стадіоні «Уемблі», Віган здобув перемогу над Манчестер Сіті - 1:0.

У першому таймі команди продемонстрували досить цікавий гостроатакуючий футбол. Обидва колективи створили предостатньо гольових моментів, щоб піти на перерву за рахунку, як мінімум, 2:2, проте оборона Вігана і Манчестер Сіті діяла відмінно. У деяких моментах форвардів підводила точність. У підсумку, 0:0 і вболівальники з нетерпінням чекали другої половини зустрічі.

Перемогу Вігану приніс точний удар Бена Уотсона в компенсований арбітром час до другого тайму. Півзахисник точно пробив головою під поперечину воріт Джо Харта після подачі кутового.

За кілька хвилин до взяття воріт «городяни» залишилися в меншості, коли другу жовту картку отримав Пабло Сабалета. Аргентинець грубо зіграв проти Каллума Макманамана.

Зазначимо, що для Вігана це перша перемога в Кубку Англії за 81-річну історію клубу. «Летікс» гарантували собі участь у Лізі Європи. У турнірній таблиці АПЛ команда Роберто Мартінеса знаходиться в зоні вильоту.