» » АПЛ: «Манчестер Юнайтед» переміг лондонський «Арсенал» - 1:0

АПЛ: «Манчестер Юнайтед» переміг лондонський «Арсенал» - 1:0

11-11-2013, 02:32
Переглядів: 1194
АПЛ: «Манчестер Юнайтед» переміг лондонський «Арсенал» - 1:0У центральному матчі 11-го туру англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Юнайтед» на «Олд Траффорд» обіграв лондонський «Арсенал» з рахунком 1:0.

Натяк на те, що «Манчестер Юнайтед» готовий провести свій кращий матч, був отриманий ще на старті зустрічі. Очікувано господарі діяли першим номером, але їх гру також відрізняла виняткова самовіддача всіх гравців.

«Червоні дияволи» забили свій єдиний гол на 27-й хвилині, коли Уейн Руні виконав подачу з кутового, а Робін ван Персі головою вразив ворота своєї колишньої команди.

У другому таймі Арсен Венгер випустив на поле Джека Вілшира, після чого гра «канонірів» трохи покращилася.
Лондонці позначили свою перевагу у володінні м'ячем (59% проти 41 відсотка), але розпечатати ворота Давіда де Хеа так і не змогли. Команду Венгера важко було чим дорікнути за такої гри, але забити лондонці так і не змогли.

Цікаво, що цей матч став першим в сезоні, в якому «Арсеналу» не вдалося забити жодного гола.

У турнірній таблиці «Арсенал» залишився на першому місці (25 очок). «Манчестер Юнайтед» піднявся на п'яту позицію (20 очок).