» » Кубок Англії: «Арсенал» переграв «Тоттенхем» і вийшов в 1/16 фіналу

Кубок Англії: «Арсенал» переграв «Тоттенхем» і вийшов в 1/16 фіналу

5-01-2014, 14:59
Переглядів: 1276
Кубок Англії: «Арсенал» переграв «Тоттенхем» і вийшов в 1/16 фіналуВ лондонському дербі в рамках 1/32 фіналу Кубка Англії "Арсенал" обіграв на своєму полі "Тоттенхем" з рахунком 2:0. Голи у складі команди Арсена Венгера забили Санті Касорла і Томаш Росіцкі.

Напередодні зустрічі Арсен Венгер зізнався, що він випустить всіх найсильніших футболістів на даний момент. Тобто ні про яку недооцінку Кубка країни з боку лідера чемпіонату і мови бути не могло. Що стосується "Тоттенхема", то "шпори" приїхали на "Емірейтс Стедіум" у піднесеному настрої після перемоги на "Олд Траффорд" над "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:1.

У стартовому складі "Тоттенхема" з'явився колишній гравець "Арсеналу" Еммануель Адебайор, кожне торкання м'яча якого супроводжувалося оглушливим свистом. Утім, і без цього тоголезець виглядав у цьому поєдинку на рідкість беззубо, не створивши за весь матч жодного моменту. А ось господарі ще в першому таймі могли забезпечити собі більш, ніж комфортну перевагу, але відзначитися вдалося лише Санті Касорле. На 30-й хвилині з правого флангу слаломний прохід вдався молодому німцеві Сержу Гнабри, який передач м'яч Касорле у штрафному, і іспанець з лівої ноги відправив м'яч у сітку воріт Уго Льоріса.

У другій половині зустрічі "Арсенал" продовжував володіти ініціативою, але Тео Волкотта та його партнерам до пори до часу не щастило. Поки "Тоттенхем" намагався щось придумати в атаці, і в обороні надмірна фантазія Денні Роуза призвела до втрати м'яча і виходу Росіцкі один на один з Льорісом. Чеський півзахисник не схибив, і встановив на 60-й хвилині остаточний рахунок гри - 2:0 на користь "Арсеналу", і підопічні Венгера виходять в четвертий раунд Кубка країни.

В інших зустрічах суботи в Кубку Англії відзначимо перемогу в гостях "Кардіффа" над "Ньюкаслом" 2:1, причому це був перший матч для Олі-Гуннара Сульшера на посаді тренера валлійців. "Манчестер Сіті" зіграв внічию 1:1 на "Івуд Парк" з "Блекберном", "Евертон" розгромив 4:0 вдома "Куїнз Парк Рейнджерс".