» » АПЛ: «Ліверпуль» забив п'ять м'ячів у ворота «Сток Сіті»

АПЛ: «Ліверпуль» забив п'ять м'ячів у ворота «Сток Сіті»

13-01-2014, 16:00
Переглядів: 1586
АПЛ: «Ліверпуль» забив п'ять м'ячів у ворота «Сток Сіті»Справжньою драмою обернувся поєдинок між «Сток Сіті» і «Ліверпулем». Команди забили на двох цілих вісім м'ячів, і лише на 87-й хвилині мерсисайдці змогли зняти всі питання про результат протистояння.

Мешканці «Енфілд Роуд» відкрили рахунок вже на п'ятій хвилині, при цьому зусиллями Шоукросса, який зрізав м'яч у власні ворота, а на 32-й свій черговий гол в сезоні оформив невловимий Луїс Суарес - 0:2.

Здавалося, що підопічні Роджерса вже не зазнають жодних проблем із «гончарами», однак, дружина Марка Хьюза і не думала здаватися. На 39-й хвилині Пітер Крауч завдав свій фірмовий удар головою, забивши м'яч у ворота своєї колишньої команди. А вже перед самою перервою відзначився ще один засланий козачок Чарлі Адам, повергнувший в шок, вже розслаблених шанувальників «Ліверпуля» - 2:2.

Другий тайм обіцяв бути не менш змістовним, і вже в самому його початку Стівен Джеррард знову вивів «червоних» вперед, реалізувавши пенальті за знесення Стерлінга в чужій штрафній - 2:3.

«Сток» кинувся відігравати, однак, на 71-й отримав чергову банку від Луїса Суареса, який не залишив жодного шансу Батленду - 2:4.

Втім, господарі ще поборолися і за п'ять хвилин до кінця Волтерс, скориставшись пасом Арнаутовича, розстріляв Міньоле - 3:4.

Фінал обіцяв бути спекотним, однак, захист був явно не головним коником «гончарів» і вони замість камбека сплохували і в п'ятий раз. Даніель Старрідж, який повернувся з лазарету з другої спроби змусив Батленда капітулювати, оформивши остаточний рахунок на табло - 3:5. «Ліверпуль» знову четвертий.

АПЛ. 21-й тур

Сток Сіті - Ліверпуль 3:5

Голи: Крауч, 39, Адам, 45, Волтерс, 84 - Шоукросс, 5 (автогол), Суарес, 32, 71, Джеррард, 51 (з пен.), Старрідж, 87
Сток Сіті: Батлен, Камерон, Шоукросс, Вілсон, Пітерс, Уїлан, Нзонзі (Айрленд, 80), Волтерс, Адам, Арнаутович, Крауч
Ліверпуль: Міньоле, Джонсон, Шкртел, Турі, Сіссоко, Хендерсон, Джеррард, Лукас, Стерлінг, Суарес, Коутіньйо (Старрідж, 65)

Попередження: Шоукросс - Сіссоко