» » АПЛ: Хет-трик Ето'О приніс «Челсі» перемогу над «Манчестер Юнайтед»

АПЛ: Хет-трик Ето'О приніс «Челсі» перемогу над «Манчестер Юнайтед»

20-01-2014, 15:37
Переглядів: 1346
АПЛ: Хет-трик Ето'О приніс «Челсі» перемогу над «Манчестер Юнайтед»У центральному матчі 22-го туру англійської Прем'єр-ліги «Челсі» на «Стемфорд Брідж» переграв «Манчестер Юнайтед» з рахунком 3:1.

Ще задовго до звітної зустрічі, ця вікторія «синіх» читалася, і підопічні Жозе Моуріньо не підвели своїх відданих вболівальників. Не докладаючи надзусиль, «пенсіонери» ще до перерви зробили собі непоганий заділ.

На 17-й хвилині Ето'О оформив перше взяття воріт. Самуель підхопив м'яч на чужій половині поля, протягнув його до штрафного опонентів, пальнув у лівий від себе кут і явно не прогадав - м'яч рикошетом від гравця «Юнайтед» опустився точно за комір Де Хеа - 1:0.

Примітно, що в перші хвилини краще виглядали, як раз таки гості, однак, вони на відміну від «Челсі» своїми моментами не дорожили. У «МЮ» традиційно активний був юний Янузай, які доставляв чимало проблем обороні суперника на лівому фланзі, однак, всі його простріли в штрафну площу йшли коту під хвіст.

А ось «сині» незадовго до свистка на перерву збільшили перевагу. Гарі Кехілл вдало підключився до атаки й прострілив у штрафний майданчик суперника, де найспритнішим виявився всюдисущий Ето'О, який зумів пробити Де Хеа з близької відстані - 2:0.

А на початку другого тайму екс-нападник «Анжі» і зовсім поховав дружину Мойеса. Вілліан виконав навісну подачу з кутового на Кехілла, який пробив головою. Де Хеа абияк відбив цей м'яч, але вийшло точно на Ето'О, якому не склало великих зусиль забити третій м'яч, випередивши Антоніо Валенсію - 3:0.

Все на що спромігся «МЮ» за весь другий тайм, так це на гол пошани у виконанні Чічаріто, який вийшов на заміну у другому таймі - 3:1.

Зазначимо, що під кінець дуелі Відіч ще й отримав червону картку, жорстко зрубавши Едена Азара на своїй половині поля.

Нова поїздка діючих чемпіонів на «Стемфорд» вийшла зовсім безславною, і залишається лише гадати, що б ми отримали у підсумку, якщо б на поле з перших хвилин з'явилися Руні і Ван Персі.