» » АПЛ: «Челсі» в гостях обіграв «Манчестер Сіті» - 1:0

АПЛ: «Челсі» в гостях обіграв «Манчестер Сіті» - 1:0

4-02-2014, 13:51
Переглядів: 2244
АПЛ: «Челсі» в гостях обіграв «Манчестер Сіті» - 1:0У матчі 24-го туру лондонський «Челсі» здобув важливу перемогу, здолавши на виїзді «Манчестер Сіті». Вікторія зіграла на руку іншому лондонському клубу - «Арсеналу», який залишився на першому місці. Втім, відрив не такий вже великий і вся боротьба попереду.

У звітному протистоянні вже на першій хвилині «МС» ледь не забив, але Негредо не зумів скористатися метушнею в обороні «Челсі». Господарі виглядали дуже солідно і до 17-ї хвилини могли забити двічі. Спочатку Турі не дотягнувся до м'яча у підкаті, а потім вже Сільва з вигідної позиції відправив м'яч повз ворота. Відповідь гостей пішов на 28-й хвилині, та який Вілліан видав пас на Азара, який в дотик пробив по воротах, але Харт врятував. Безсилий страж воріт «МС» виявився на 32-й хвилині, коли Браніслав Іванович потужним ударом вразив дальній кут воріт - 1:0.

Другий тайм небезпечніше діяв «Челсі». В одному з епізодів невдало зіграв Азар, а в іншому після удару Кейхілла стійка зіграла за «городян». Наприкінці матчу господарі влаштували справжній штурм воріт Чеха, але пробити стража воріт «Челсі» не вдалося. У ряді епізодів за «пенсіонерів» була удача, а в інших вже Чех грав вище всяких похвал.

Після 24-х турів у активі «МС» 53 пункту. Стільки ж на рахунку «Челсі», що розташувався на третьому місці. Лідирує з відривом у два очки «Арсенал».