» » АПЛ: «Арсенал» і «Манчестер Юнайтед» розійшлися миром - 1:1

АПЛ: «Арсенал» і «Манчестер Юнайтед» розійшлися миром - 1:1

13-02-2014, 01:23
Переглядів: 2241
АПЛ: «Арсенал» і «Манчестер Юнайтед» розійшлися миром - 1:1Центральний поєдинок 26-го туру англійської Прем'єр-Ліги між лондонським «Арсеналом» і «Манчестер Юнайтед», чесно кажучи, розчарував.

Подібне відчуття вже випробовували багато любителі британського футболу, коли «каноніри» в першому колі приймали на своєму полі сусідів з «Челсі». Після серйозного ляпаса на «Емірейтс», команда Арсена Венгера була просто зобов'язана реабілітуватися в дуелі з «червоними дияволами», однак, виправитися за ще свіжий у пам'яті погром, «гармаші» не зуміли. Як не зуміла і дружина Девіда Мойеса реабілітуватися за невиразну нічию з «Фулхемом», хоча до невдач мешканців «Олд Траффорд» на внутрішній арені всі давно звикли.

Вже на другій хвилині зустрічі Ван Персі вискочив один на один з Щесни, але переграти воротаря не зумів. Арсенал відповів гідно своїми швидкісними атаками. Потужний постріл Вілшира з небезпечної дистанції прийняв на себе Відіч, а після удару головою Жиру м'яч пролетів зовсім близько від створу воріт Де Хеа.

Однак, довго подібні гойдалки не тривали. Команди взяли серйозну паузу, і велика кількість єдиноборств укупі з індивідуальними помилками явно перевищували кількість по-справжньому небезпечних можливостей і симпатичних комбінацій. У МЮ можна згадати класний пас від Мати на лівий край чужого штрафного, звідки Ван Персі просто-таки огидно пробив кудись у бік від воріт. Лондонці відповіли непоганим ударом Гіббза головою в руки Де Хеа.

В другому таймі вже більш активно почав діяти «Арсенал», прагнучи грати першим номером і частіше вантажити м'ячі в штрафну Де Хеа. В Жиру був хороший момент, незабаром удар Косельни з самої стрічки вибив Валенсія. Двічі рятував свою команду також Де Хеа. Касорла здорово зіграв у стіночку з Езілом в чужий штрафний, потужно пробив у кут воріт, але Давид зреагував. У красивому стрибку забрав м'яч у руки іспанець також після удару Санті вже з-за меж штрафного.

«МЮ» за весь другий тайм створив лише один вартий уваги момент, однак, вище усіляких похвал зіграв Щесни - поляк перевів м'яч у поперечину власних воріт після акцентованого пострілу Ван Персі. Фінального ж штурму у червоно-білих і зовсім не вийшло, а «дияволи» явно були згодні на нічию на останніх секундах навіть не зважившись завантажити снаряд до чужих володінь.

0:0 - «Челсі» зберігає лідерство в Прем'єр-Лізі і варто визнати, цілком заслужено. «Каноніри» при всіх своїх можливостях, на три очки не набігали.