» » Кубок Англії: «Манчестер Сіті» переграв «Челсі» і вийшов в 1/4 фіналу

Кубок Англії: «Манчестер Сіті» переграв «Челсі» і вийшов в 1/4 фіналу

16-02-2014, 01:31
Переглядів: 2904
Кубок Англії: «Манчестер Сіті» переграв «Челсі» і вийшов в 1/4 фіналуУ матчі 1/8 фіналу Кубка Англії «Манчестер Сіті» на своєму полі здобув перемогу над «Челсі» з рахунком 2:0.

На 16-й хвилині Джеко отримав м'яч у центрі перед штрафним, не став бити сам і віддав передачу вправо на Стефана Йоветіча, який вирвався на побачення з голкіпером і метрів з одинадцяти послав м'яч у дальній кут від штанги.

Втім, чорногорський форвард повинен був відкривати рахунок ще раніше. Голкіпер синіх не зумів утримати м'яч після дальнього удару Яя Туре, але Йоветіч на добиванні з вигідної позиції пробив над поперечиною.

На 67-й хвилині Давід Сільва отримав передачу на хід по лівому краю, вийшов на побачення з Чехом і покотив м'яч у бік на Саміра Насрі, який з лінії воротарського майданчика вразив вже порожні ворота.

Надалі м'яч ще раз побував за спиною у Чеха, але забивав у Джоліона Лескотта боковий арбітр зафіксував справедливий офсайд.

«Манчестер Сіті» вийшов в 1/4 фіналу Кубка Англії.