» » Кубок Англії: «Арсеналу» переміг «Ліверпуль» і вийшов у чвертьфінал

Кубок Англії: «Арсеналу» переміг «Ліверпуль» і вийшов у чвертьфінал

17-02-2014, 04:15
Переглядів: 2035
Кубок Англії: «Арсеналу» переміг «Ліверпуль» і вийшов у чвертьфіналФутболісти «Арсеналу» вийшли у чвертьфінал Кубка Англії, здобувши перемогу над «Ліверпулем» - 2:1, у матчі 1/8 фіналу.

Лондонський «Арсенал», хоч і не настільки ефектно, але зумів виправитися за ганебну поразку від «Ліверпуля» на «Енфілд Роуд», вибивши команду Брендана Роджерса з розіграшу Кубка Англії. Вболівальники «гармашів» жадали помсти за провал у Прем'єр-Лізі і їхні улюбленці, нарешті, виправдали очікування.

Зумівши впоратися зі стартовим тиском гостей, «Арсенал» став планомірно відсувати гру від своїх воріт, і на 16-й хвилині «каноніри» зуміли вийти вперед. Після навісу зі штрафного лондонцям вдалася друга хвиля атаки, в результаті якої Окслейд-Чемберлен вдало підкараулив відскок і впевнено розстріляв володіння Джонса - 1:0.

Захисні порядки господарів вже не нагадували прохідний двір, і Луїс Суарес мав мінімум оперативного простору для реалізації свого атакуючого потенціалу. Лише під завісу першого тайму уругваєць зумів створити небезпечний момент, але стояв у воротах Фабіанскі відвів загрозу.

А вже на самому початку другого тайму «Арсенал» забив другий. Озіл по правому флангу відпасував на Окслейда-Чемберлена, а Алекс здорово прострілив у центр чужої штрафної, звідки Подольскі сильним ударом в дотик відправив м'яч у сітку - 2:0.

Мерсисайдцям вже було нічого втрачати і вони кинулися вперед. Знову погрожував чужих воріт Суарес і на 59-й хвилині «Ель Пістолеро» таки домігся успіху. Уругвайського форварда в своїй штрафній збив Подольські, і Джеррард впевнено реалізував вирок судді - 2:1.

У «Ліверпуля» було повно часу, щоб врятувати матч, але удар Аггера, ні постріли Суареса і Шкртела, так і не принесли успіху мешканцям «Енфілд Роуд», так і Фабіанскі діяв на диво добре.

Таким чином, команда Венгера реабілітується за недавній провал, кваліфікується в чвертьфінал FA Cup і може у відмінному настрої готуватися до лігочемпіонської сутичці з «Баварією».