» » АПЛ: «Ліверпуль» на «Енфілд Роуд» програв «Челсі» - 0:2

АПЛ: «Ліверпуль» на «Енфілд Роуд» програв «Челсі» - 0:2

29-04-2014, 01:23
Переглядів: 14744
АПЛ: «Ліверпуль» на «Енфілд Роуд» програв «Челсі» - 0:2«Ліверпуль» в домашньому матчі 36-го туру англійської Прем'єр-ліги зазнав поразки від «Челсі» - 0:2.

Господарі поля активніше провели першу половину зустрічі, але вразити ворота Марка Шварцера не змогли. Більш того, ще й пропустили незадовго до свистка на перерву. Винуватцем пропущеного м'яча став капітан «червоних» Стівен Джеррард, який в самий невідповідний момент послизнувся, в результаті чого Демба Ба вийшов один на один з Симоном Міньоле і відкрив рахунок.

У другому таймі «Ліверпуль» також довго контролював м'яч, але гра в атаці у підопічних Брендана Роджерса явно не клеїлася. Відзначимо хіба що сейв Шварцера після удару Джо Аллена на 59-й хвилині.

Лондонці зняли всі питання про переможця вже в компенсований арбітром час, коли Фернандо Торрес і Вілліан втекли в швидку контратаку. Гол на свій рахунок записав бразилець.

Після цієї зустрічі «Ліверпуль» залишився на першому місці (80 очок), «Челсі» займає другу позицію (78 очок). «Манчестер Сіті», який йде третім, відстає від «червоних» на шість очок, але має дві гри в запасі.

«Ліверпуль» - «Челсі» - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Ба (45), 0:2 - Вілліан (90)

«Ліверпуль»: Міньоле, Джонсон, Шкртел, Сако, Фланаган, Лукас (Старрідж, 58), Аллен, Стерлінг, Джеррард, Коутіньйо, Суарес.
«Челсі»: Шварцер, Аспілікуета, Іванович, Калас, Е. Коул, Обі Мікел, Матіч, Шюррле (Кейхілл, 77), Лемпард, Салах (Вілліан, 60), Ба.

Попередження: Салах (21), Лемпард (43), Коул (90), Вілліан (90).