» » Молодіжний склад «Шахтаря» обіграв «Манчестер Юнайтед»

Молодіжний склад «Шахтаря» обіграв «Манчестер Юнайтед»

2-10-2013, 22:24
Переглядів: 2941
Молодіжний склад «Шахтаря» обіграв «Манчестер Юнайтед»У рамках другого туру Юнацької ліги УЄФА донецький «Шахтар» на РСК «Олімпійський» з рахунком 2:1 обіграв «Манчестер Юнайтед» - ця вікторія стала для молодих «гірників» дебютним в новому турнірі.

«Шахтар» на хорошому рівні провів перший тайм - господарям вдалося швидко відкрити рахунок, після чого підопічні Валерія Кривенцова продовжили тероризувати оборону «Манчестер Юнайтед», але господарям не вистачало або останнього пасу, або точного завершального удару.

Другий тайм пройшов з перевагою гостей - англійці, треновані Ніком Батом і Полом Скоулзом, за рахунок помилки на виході Богдана Сарнавського зрівняли рахунок. «Шахтарю» в ці хвилини було дуже непросто, але господарі змогли за три хвилини до фінального свистка вирвати перемогу.

Після двох турів «Реал Сосьєдад» з шістьма балами лідирує в таблиці, «МЮ» і «Шахтар» набрали по три очки. Наступні два матчі «гірники» зіграють проти «Байєра», який провалив старт Юнацької ліги.

«Шахтар» U-19 - «Манчестер Юнайтед» U-19 - 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 Іоанну (3, автогол), 1:1 Вілсон (76), 2:1 Зубков (87)

"Байєр" (U19) - "Реал Сосьєдад" (U19) - 1:5 (1:2)

Голи: ла пенья, 6-авт. (1:0), Баутіста, 15 (1:1), Баутіста, 21 (1:2), Горосабель, 61 (1:3), Капиллья, 76-пен. (1:4), Маркеланс, 83 (1:5).