» » В Юнацькій Лізі УЄФА «Шахтар» на останніх секундах втратив перемогу над «Байєром»

5-11-2013, 21:37
Переглядів: 1815
Коментарів: 2
Рейтинг: -1
В Юнацькій Лізі УЄФА «Шахтар» на останніх секундах втратив перемогу над «Байєром»В рамках четвертого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА молодіжка донецького «Шахтаря» примудрилася втратити очки в домашньому матчі проти «Байєра».

Підопічні Валерія Кривенцова вели в рахунку до 90-ї хвилини, але в доданий час для юних «гірників» сталася велика трагедія.

На 19-й хвилині автогол Хайне допоміг «Шахтарю» вийти вперед, а на кінець години гри Коваленко максимально наблизив «гірників» до своєї третьої перемоги в турнірі. На 70-й хвилині Богдан Сарнавський потягнув пенальті від капітана «Байєра» Вагенера.

Здавалося, «Шахтар» вже не упустить заслужену перемогу, але в компенсований час «Аптекарі» забили два голи. Вагенер на 90+1-й хвилині повернув інтригу, а Ротер в останній атаці матчу головою по недосяжній для Сарнавського траєкторії відправив «круглого» у дальній верхній кут.

Додамо, що після чотирьох зіграних турів «Шахтар» з сімома очками займає другий рядок у групі А.

«Шахтар» U-19 - «Байєр» U-19 - 2:2 (1:0)

Голи: 1:0 Хайне (19, автогол), 2:0 Коваленко (59), 2:1 Вагенер (90+1), 2:2 Ротер (90+4)