Кубок Франції. Монако вириває перемогу у Сошо

24-03-2010, 22:34
Переглядів: 1094
Рейтинг: +5
Монако вийшов у півфінал Кубка Франції, зумівши у чвертьфіналі перемоги Сошо. Перемога далася команді дуже важко і вирвати її вдалося лише у додатковий час - 4:3.

Переможний гол у складі монегасок забив нападаючий московського ЦСКА Моусса Мааз, який виступає у Франції на правах оренди. Також відзначились Пюйгреньє, Харуна та Піно. Останній зумів зрівняти рахунок на 4-тій додатковій хвилині другого тайму.

Кубок Франції, 1/4 фіналу

Монако - Сошо - 4:3 (2:1)

Голи: 0:1 - Будебуз (29); 1:1 - Пюйгреньє (34); 2:1 - Харуна (38); 2:2 - Дальма (48); 2:3 - Браун (70); 3:3 - Піно (90 +4); 4:3 - Мааз (95).