» » Ліга 1: «Монако» і ПСЖ розійшлися миром - 1:1

Ліга 1: «Монако» і ПСЖ розійшлися миром - 1:1

10-02-2014, 11:21
Переглядів: 2975
Ліга 1: «Монако» і ПСЖ розійшлися миром - 1:1У центральному поєдинку французької Ліги 1, в якому зустрічалися її лідери «Монако» і ПСЖ, так і не був виявлений переможець в очній сутичці.

Червоно-білі є єдиним серйозним суперником парижан в чемпіонській гонці і можна визнати, що команда Раньєрі зуміла зберегти інтригу в національній першості.

Втім, почалася звітна зустріч для мешканців «Луї II» далеко не найкращим чином. Вже на дев'ятій хвилині діючі тріумфатори Ліги 1 відкрили рахунок. Тіаго Мотта навісив з кутового, Алекс головою скинув м'яч на дальню штангу, де вже чатував Пасторе. Переправити м'яч у сітку з кількох метрів для аргентинця не склало особливих труднощів - 0:1.

Пропущений м'яч явно підбадьорив футболістів «Монако», які відразу ж побігли відіграватися. На 15-й хвилині Окампос був близький до голу, проте його удар парирував Сірігу. Тут же намагався добити Рів'єр, але і він не зумів влучити у площину воріт. Парижани відповіли моментом Ібрагімовича, але Златан не зміг забити з кількох метрів. З часом гості взяли гру під свій контроль, явно не збираючись діяти на позамежних швидкостях. В кінцевому підсумку перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою «Сен-Жермен».

В другому таймі Раньєрі випустив на поле Кондогбію і Бербатова і це значно освіжило гру княжого клубу. ПСЖ ж діяв дуже самовпевнено і деколи навіть розслаблено, свідомо віддавши ініціативу господарям. І така гра цілком очікувано не привела ні до чого хорошого. На 74-й хвилині «Монако» вдалося відновити статус-кво. Фабіньо виконав прострільну флангу, а Тьяго Сілва невдало спробував її перервати, зрізавши м'яч у свої ворота - 1:1.

Примітно, що після цього ПСЖ явно не збирався бігти вперед стрімголов, навпаки, вирішивши втримати нічию. Однак, вже під саму завісу команди обмінялися відмінними можливостями. Спочатку Сірігу врятував своїх партнерів після пострілу невтомного Фабіньо, а в атаці у відповідь вже Субашич став справжнім героєм, парирувавши удар в упор від Ібрагімовича.

1:1 - інтрига в Лізі 1 жива, проте, чи зможуть монегаски всерйоз боротися за золото, покажуть вже найближчі кілька турів.