» » Бундесліга: Баварія познущалася з Вердера 6-1

Бундесліга: Баварія познущалася з Вердера 6-1

23-02-2013, 20:07
Переглядів: 554
У 23-му турі чемпіонату Німеччини мюнхенська Баварія вдома приймала Вердер. Як і очікувалося, матч вийшов багатим на голи. Правда, майже всі з них влетіли у ворота гостей.

Після першого тайму рахунок вже був 2-0. Відзначилися Роббен і Мартінес. Вередру здалося, що цього замало і він вирішив допомогти Баварії. Спочатку Предль заробив вилучення, а потім Селассі забив м'яч у свої ворота. Після цього ще двічі Гомес і один раз Рібері відправляли м'яч у сітку воріт Вердера. Гості відповіли лише голом престижу. Відзначився де Брейн.

Баварія здобуває чергову перемогу. Варто відзначити, що перервалася суха серія Нойєра, який не пропускав на протязі п'яти матчів.

Баварія - Вердер: 6-1

Голи: Роббен, 25 (1:0); Мартінес, 29 (2:0); Гебра Селассі, 49 (3:0, автогол); Гомес, 52 (4:0); де Брейн, 58 (4:1); Рібері, 86 (5:1); Гомес, 89 (6:1).