» » Серія А: Ювентус в гостях переміг міланський Інтер

Серія А: Ювентус в гостях переміг міланський Інтер

30-03-2013, 21:20
Переглядів: 1096
Туринський Ювентус здобув гостьову перемогу над міланським Інтером (2:1) в матчі 30-го туру італійської Серії А.

Гості відкрили рахунок вже на 3-ій хвилині матчу. Фабіо Квальярелла отримав зручний пас в декількох метрах від лінії штрафного майданчика, розвернувся і пробив з місця прямо в дев'ятку.

На 54-й хвилині Кассано віддав шикарний пас, буквально вклавши м'яч в ногу Паласіо на лінії штрафного, Родріго прокинув снаряд собі на хід, випередив усіх захисників і пробив повз Буффона, зрівнявши рахунок.

На 60-й хвилині Квальярелла наздогнав м'яч на лицьовій лінії і прострілив у воротарський, Матрі в дотик в упор пробив голкіпера, принісши перемогу Ювентусу.

Відзначимо, що вже з фінальним свистком Естебан Камбьяссо влетів у ноги Джовінко і отримав пряму червону картку.

Після цього матчу Ювентус з 68 очками очолює таблицю Серії А, а Інтер на 6-му місці - 47 очок.