» » Серія А: Мілан переміг К'єво і продовжив безпрограшну серію до 12 матчів

Серія А: Мілан переміг К'єво і продовжив безпрограшну серію до 12 матчів

30-03-2013, 22:36
Переглядів: 773
Мілан продовжив свою безпрограшну, обігравши в гостях К'єво у виїзному матчі 30-го туру чемпіонату Італії - 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі забив півзахисник гостей Ріккардо Монтоліво, який на 25-й хвилині вдало зіграв на добиванні. Непоказовий початок гри, був перерване, коли після чергового фолу на Балотеллі арбітр зустрічі вирішив призначити штрафний біля воріт веронців, який викликався виконувати сам італійський форвард. Після його удару голкіпер К'єво відбив м'яч кулаками, але на добиванні виявився Монтоліво, який і відкрив рахунок у цій грі.

На 78-й хвилині господарі залишилися в меншості - другу жовту картку отримав Даріо Дайнеллі. Граючи в меншості, Мілан зволів утримати вигідний йому результат і не ризикувати, шукаючи шанс забити другий гол.

Мілан не програвав з 22 грудня. З тих пір він тричі зіграв внічию і здобув дев'ять перемог. У його активі стало 57 очок, він вийшов на друге місце в серії А, випередивши Наполі (56), у якого зіграно на матч менше. Лідирує Ювентус (68 очок). К'єво знаходиться на 15-й позиції - 35 очок.