Серія А: Інтер на виїзді здолав Сампдорію в перенесеному матчі

3-04-2013, 22:48
Переглядів: 756
Коментарів: 1
Рейтинг: +4
Сампдорія зазнала поразки від міланського Інтера у перенесеному матчі 29-го туру Серії А з рахунком 0:2 (0:1).

Результат протистояння вирішили два голи у виконанні Родріго Паласіо. На 43-й хвилині Альваро Перейра виконав відмінну флангову передачу в штрафну господарів і 31-річний аргентинець, вигравши боротьбу на «другому поверсі», відправив м'яч у сітку воріт Ромеро.

На 3-й компенсованій хвилині після блискучого сольного проходу Паласіо оформив дубль.

Таким чином, команда Андреа Страмаччоні переграла «блучеркьяті» вдруге в сезоні (3:2 в першому колі).

Успіх дозволив «нерадзуррі» піднятися на 5-тю сходинку турнірної таблиці (50 очок), потіснивши Лаціо. Сампдорія - на 12-му місці (36 пунктів).