Інтер вирвав путівку до півфіналу Кубка Італії у Ювентуса

29-01-2010, 00:45
Переглядів: 1184
Рейтинг: +5
Міланський Інтер у дуже важкому матчі за вихід до півфіналу Кубка Італії переміг туринський Ювентус 2:1.

Міланці програвали до середини другого тайму, на 10-й хвилині за Ювентус відзначився Дієго, та все ж змогли переламати хід матчу. На 72-й хвилині команда Жозе Моуріньо зрівняла рахунок завдяки влучному удару Лусіо. А на останній хвилині гри Балотеллі став героєм матчу, здобувши своїм "пострілом" путівку до півфіналу Кубка Італії.

У півфіналі Інтер зустрінеться у двоматчевому протистоянні з Фіорентиною, а для Чіро Феррари сьогоднішній кубковий матч, скоріше за все, став останнім на посту головного тренера Ювентуса.