Серія А: Інтер поступається Кальярі та інші результати туру

14-04-2013, 19:43
Переглядів: 766
Рейтинг: +2
У рамках 32-го туру італійської Серії А Кальярі на своєму полі здобув перемогу над міланським Інтером з рахунком 2:0.

Господарі поля відкрили рахунок на 63-й хвилині завдяки Маурісіо Пінілья, який спочатку заробив пенальті, а потім його реалізував.

На 76-й хвилині Кальярі подвоїв перевагу, коли Матіас Кабрера зробив передачу в центр карного майданчика, Пінілья одним торканням м'яч обробив, а другим - точно пробив під поперечину.

У турнірній таблиці Інтер опустився на сьоме місце (50 очок). Кальярі розташувався на десятій позиції (42 очки) і вже гарантував собі збереження прописки у вищому дивізіоні.

Осічкою Інтера скористалася римська Рома, яка на виїзді взяла гору над Торіно з рахунком 2:1.

Пабло Освальдо (22 хвилина) і Ерік Ламела (66) забили голи за столичну команду, а футболісти з Туріну змогли відповісти лише одним влучним ударом Роландо Б'янкі (31).

Рома йде на шостому місці в турнірній таблиці (51 очко), а Торіно - на 15-му (36 очок).