» » Серія А: Ювентус здобув 29-те чемпіонство в історії, здолавши Палермо

Серія А: Ювентус здобув 29-те чемпіонство в історії, здолавши Палермо

5-05-2013, 20:09
Переглядів: 1128
Серія А: Ювентус здобув 29-те чемпіонство в історії, здолавши ПалермоУ рамках 35-го туру італійської Серії А туринський Ювентус на своєму полі здобув перемогу над Палермо з рахунком 1:0.

Для Старої Синьйори цей матч особливого сенсу не мав, однак було б приємно офіційно взяти свій двадцять дев'ятий титул, тим більше при рідних трибунах свого стадіону. Завдяки цій перемозі Ювентус в турнірній таблиці відірвався від Наполі на 14 очок. Туринці офіційно оформили другий чемпіонський титул поспіль і 29-й в історії (два чемпіонства у Ювентуса відняли через договірні матчі).

Свій єдиний м'яч футболісти «старої синьйори» забили на 58-й хвилині, коли Артуро Відаль реалізував пенальті. 11-й метровий удар заробив Мірко Вучініч, якого в своїй штрафній площі збив Массімо Донаті.

На 83-й хвилині головний арбітр показав червону картку Полю Погба, який плюнув у бік Сальваторе Ароніка, але чисельною перевагою рожево-чорні не скористалися.

Палермо розташувався на 18-й позиції. Рожево-чорні відстають від Дженоа всього на три очки.

В ту же чергу Мілан скористався осічкою Фіорентини, обігравши на своєму полі Торіно з рахунком 1:0.

Россонері вирвали перемогу на 84-й хвилині завдяки голу Маріо Балотеллі, який переправив м'яч у сітку з близької відстані після скидки головою від Філіпа Мексеса.

Мілан у турнірній таблиці закріпився на третьому місці (65 очок). Торіно займає 16-у позицію (36 очок).