» » Кубок Італії: «Рома» перемогла «Наполі» у першому матчі півфіналу

Кубок Італії: «Рома» перемогла «Наполі» у першому матчі півфіналу

6-02-2014, 19:11
Переглядів: 2701
Кубок Італії: «Рома» перемогла «Наполі» у першому матчі півфіналуСтолична «Рома» відсвяткувала перемогу в першому півфінальному матчі в рамках Коппа де Італія.

«Вовкам» протистояв «Наполі» Рафи Бенітеса, який «джаллороссі» вже били у нинішньому сезоні в рамках національної першості. Однак, на цей раз «адзуррі» зіграли набагато солідніше, зумівши двічі вразити ворота господарів.

Вже на 13-й хвилині «вовки» вийшли вперед - Жервіньо отримав шикарну передачу від Тотті з центру поля, втік від Ревейєр і Альбіоля і з кількох метрів відправив м'яч у ворота - 1:0.

Господарі виглядали набагато краще своїх супротивників, особливо проявляли активність Рейни невтомний Тотті, Льяич і Строотман, і саме голландцеві вдалося збільшити перевагу римлян на кінець півгодини. Абсолютно блискучий удар вдався Кевіну, метрів з 25-ти знайшов зненацька голкіпера «партенопейцев» - 2:0.

Однак, після перерви гості мобілізувалися. Вже на 47-й хвилині Ігуаїн відквитав один м'яч і вдихнув інтригу в протистояння. Втім, гіперактивний Льяіч продовжував штурмувати ворота супротивника - один удар серба Рейну потягнув, а другий просвистів поруч зі штангою. На 64-й хвилині вже після пострілу Торосідіса Рейну знову вдало вступив у гру. При подібному розкладі другий м'яч неаполітанців став справжнім шоком для місцевих тифозі. На 70-й хвилині Дріс Мертенс обігрався в стінку з Ігуаїн, об'їхав немов на велосипеді Кастана і розібрався з Де Санктисом - 2:2.

Цей м'яч надихнув срібних призерів Серії А, проте, останнє слово все одно залишилося за «вовчицею». На 88-й хвилині Флоренці а-ля Тотті зробив пас Жервіньо на хід, а івуарієць, випередивши захисника, з правого краю пальнув у ближній кут - 3:2!

Немає сумнівів, що на «Сан-Паоло» буде не менш спекотно.