» » Кубок Італії: «Фіорентина» перемогла «Удінезе» і вийшла в фінал

Кубок Італії: «Фіорентина» перемогла «Удінезе» і вийшла в фінал

12-02-2014, 16:55
Переглядів: 2524
Кубок Італії: «Фіорентина» перемогла «Удінезе» і вийшла в фінал«Фіорентина» Вінченцо Монтелли зуміла відігратися у двоматчевій кубковій дуелі з «Удінезе». Тепер «фіалки» можуть потираючи руки чекати свого супротивника у вирішальному поєдинку турніру.

Після 1:2 на «Фріулі» флорентийцам кров з носу треба було штурмувати ворота «бьянконері» на рідній арені, і вже на 14-й хвилині крига скресла. Хоакін після подачі з глибини поля головою відкинув м'яч назад під удар Паскуалю, а той з льоту увігнав м'яч у ближню дев'ятку метрів з десяти - 1:0.

Зустріч і надалі проходила під диктовку господарів і на кінець години гри мешканці «Артеміо Франкі» забили і другий. Пісарро передачею метрів на 40 знайшов на чужій половині поля Куадрадо, колумбійця зустрічали два суперника, але вони не завадили Хуану нанести потужний удар метрів з 23 і вразити ближню дев'ятку - 2:0.

Примітно, що вже в компенсований Мюріель міг перевести матч в овертайм, але вище всяких похвал зіграв Нето, парирувавщи удар південноамериканця, а потім і добивання.

Тепер у фіналі Коппи «віола» зіграє з переможцем пари «Наполі» - «Рома».