Збірна України перемогла збірну США - 2:0

6-03-2014, 01:57
Переглядів: 1801
Рейтинг: +2
Збірна України перемогла збірну США - 2:0Перший матч у 2014 році збірна України з футболу зважаючи політичну кризу в країні була змушена проводити в місті Ларнака (Кіпр) - місцева діаспора зробила все, щоб українці відчували себе, як вдома, а футболісти віддячили вболівальників двома взяттями воріт збірної США.

У першому таймі «синьо-жовті» практично не випускали «Янкі» зі своєї половини поля. Стартова активність українців призвела до голу Андрія Ярмоленка - вінгер «Динамо» реалізував передачу Гармаша, який перед цим у ближньому бою не зміг переграти Тіма Ховарда. До речі, Ярмоленко у списку кращих бомбардирів в історії збірної України наздогнав Сергія Реброва - на рахунку «сімки» тепер 15-ть забитих м'ячів у футболці національних збірних.

Той же Гармаш в середині першого тайму міг подвоювати перевагу України, але забарився з ударом. Більшість небезпечних атак збірної України приходили з флангу Андрія Ярмоленка, який раз за разом перегравав свого опонента.

Початок другого тайму залишився за американцями - збірна США включила пресинг, агресивно заграла біля воріт П'ятова. Українцям довелося пережити кілька неприємних хвилин - Пятов і компанія відбилися, а на 67-й хвилині вийшов на заміну Марко Девіч з другої спроби пробив Тіма Ховарда. Незабаром після другого м'яча воротар «Евертона» парирував два небезпечних дальніх удару Ярмоленка, який заслужив звання героя матчу.

Україна - США - 2:0

Голи: Ярмоленко, 12, Девіч, 67

Україна: П'ятов, Федецький, Хачеріді, Кучер, Шевчук (Макаренко, 80), Тимощук, Ротань (Едмар, 78), Гармаш (Безус, 46), Ярмоленко (Морозюк, 89), Коноплянка (Гусєв, 70), Зозуля (Девіч, 65)
США: Ховард, Кемерон, Брукс, Оньєву, Кастільо (Ши, 63), Клештан (Йоханнссон, 63), Джонс (Вільямс, 79), Джонсон, Бедойя, Демпсі, Алтідор (Агудело, 88)
Попередження: Федецький, Безус - Демпсі