» » Українська молодіжка не змогла виграти Меморіал Лобановського

Українська молодіжка не змогла виграти Меморіал Лобановського

3-06-2015, 23:29
Переглядів: 15957
Українська молодіжка не змогла виграти Меморіал ЛобановськогоПеремога в 2009 році так і залишається єдиною для української збірної на домашньому Меморіалі Лобановського – сьогодні «синьо-жовті» досить близько підібралися до трофею, але у вирішальний момент удача відвернулася від збірної України.

Перший тайм видався доволі нудним - словенці спробували з перших хвилин захопити ініціативу, Україна довго входив у гру, а на 28-й хвилині рахунок був відкритий. Капітан господарів Владлен Юрченко ефектним ударом з другого поверху розпечатав ворота Словенії. До перерви українці не використали кілька хороших моментів.

У другому таймі гра проходила під контролем української молодіжки – у підопічних Ковальця був ряд моментів, але м'яч вперто відмовлявся влітати у сітку. За свої промахи господарі Меморіалу поплатилися в середині другого тайму – різка контратака словенців призвела до голу.

До фінального свистка обидві команди не засиджувалися в обороні, проте рахунок більше не змінювався. За регламентом турніру визначати переможця Україна і Словенія вирушили в серії пенальті – після промаху Юрченко словенці вели в один удар, при рахунку 3:4 воротар запорізького «Металурга» Шеремета парирував удар і продовжив серію. Як виявилося пізніше, цей сейв лише відстрочив поразку України.