» » » Олімпіада 2012. Іспанія сенсаційно поступається Японії

Олімпіада 2012. Іспанія сенсаційно поступається Японії

26-07-2012, 23:17
Переглядів: 1329
Збірна Іспанії з футболу сенсаційно поступилася команді Японії в матчі чоловічого олімпійського турніру. Стартовий матч групового олімпійського турніру перетворився на сущий кошмар для збірної Іспанії. Пропустивши гол від японців у першому таймі, вона так нічого і не змогла змінити. Більше того: моментів в кінцівці матчу було більше у азіатів.

У зустрічі, яка відбулася на стадіоні "Хемпден Парк" у Глазго, був зафіксований рахунок 1:0 на користь японської команди. Єдиний гол забив півзахисник Юкі Оцу на 34-й хвилині, при цьому на 41-й хвилині іспанці залишилися вдесятьох. Був вилучений Іньіго Мартінес.

Раніше в цій групі внічию зіграли команди Марокко і Гондурасу.