ЧС 2014: Збірна України поступилася команді Франції, яка їде до Бразилії

20-11-2013, 01:21
Переглядів: 1761
Коментарів: 1
Рейтинг: +2
ЧС 2014: Збірна України поступилася команді Франції, яка їде до БразиліїЗбірна України поступилася збірній Франції у вирішальному поєдинку за вихід на чемпіонат світу, який наступного року відбуватиметься в Бразилії - 0:3.

Перший матч, який відбувся в п'ятницю вселив надію в український футбол, що наша збірна знаходиться на новому етапі розвитку. Те, що було у матчі в Києві - це було щось неймовірне, про що говорив весь світ. Про те, що ми побачили в Парижі, також буде говорити весь світ, але в іншому ключі - як ганебно ми провели цей поєдинок. Так, з усією впевненістю скажемо, що матч, який ми побачили на "Стад де Франс" інакше, як ганьбою не назвеш. Але про все по порядку...

Перед початком зустрічі нічого не віщувало біди, крім Федецького та Кучера, які отримали дискваліфікацію, більше втрат у нас не було. Їх замінили Шевчук та Мандзюк. Відповідальність за те, наскільки правильне рішення випустити на поле саме цих футболістів залишається лише на тренерському штабі збірної та вони явно не вписувались в гру.

Крім цих футболістів на полі з стартового свистка вийшов і Роман Безус, який змінив в порівнянні з першим матчем Тараса Степаненка. Безус показав себе з найкращої сторони у першому матчі, тому тут все цілком логічно.

З перших хвилин зустрічі французи показали, що вони господарі. Але дивно було інше - ми побачили на полі зовсім іншу збірну України, яка нагадувала команду першої ліги українського футболу. Найголовніше це те, що не було бажання, бажання перемогти. Чому так сталося - можна лише здогадуватися.

Раз за разом французи перегравали наших футболістів на всіх ділянках поля та у всіх категоріях, починаючи від елементарних пасів і закінчуючи грою на другому поверсі. Гострота у воріт Андрія П'ятова не пропадала ні на секунду, здавалося, що футболісти збірної України забули, як грати у футбол.

І результат не забарився. На 22-й хвилині зустрічі черговий стандарт приніс "подарунок" для українців. Хачеріді перервав передачу Матьє, але м'яч відскочив на лінію воріт. Голкіпер українців врятував свої ворота від взяття та першим на добиванні виявився Сахо - 1:0. Де в цей час були захисники, які дозволили удар, а після цього і добивання - загадка.

Та біда, як говориться, сама не приходить. Черезе 12 хвилин у воротах Андрія П'ятова побував другий м'яч. Круглий заметушився у штрафному збірної України і відскочив до Кабайе. Йоан пробив з лінії штрафного, ігровий снаряд зрикошетив від грудей Вальбуена і опинився в ногах Бензема. Карім без зусиль переграв П'ятова - 2:0.

Цікаво те, що до цього м'яч ще раз побував у воротах українців, але арбітр зафіксував офсайд. Ще цікавіше те, що під час другого голу можна також було побачити явний офсайд, майже на метр, але арбітр, чомусь, не зміг цього угледіти.

Хоча французи списали перевагу українців за сумою двох матчів та це не змінило ставлення футболістів збірної України до матчу. Українська збірна продовжувала виконувати незграбні передачі та показувати, що їй цей матч не потрібен.

Наприкінці першого тайму, в останні декілька хвилин, українці прокинулися від сплячки та навіть виконали декілька точних пасів, завершивши одну з атак напівударом Ярмоленка. Та це все, на що спромоглися наші футболісти в першій половині зустрічі.

На другий тайм команди вийшли у такому ж руслі. Але крім всього, українці залишилися в меншості. Хачеріді намагався вибити м'яч з-під ніг Рібері, але не дістав ні футбольний снаряд, ні ноги Франка, який тут же впав. Євген отримав жовту картку, яка стала для нього вже другою.

Надалі французам небезпечні атаки давалися все легше і легше і на 72-й вони домоглися свого. Андрій П'ятов впорався з дальнім ударом Погба, але м'яч опинився у Рібері. Франк прострелив на дальню штангу, де чергував Сахо - 3:0.

Та навіть цей рахунок не змусив українців створити якусь гостроту біля воріт Льоріса. За весь матч, по-справжньому небезпечні моменти в бік французької збірної важко і пригадати. Було декілька, з натяжкою, моментів та вони нічим не загрожували супернику. Навіть тоді, коли залишалось декілька хвилин до закінчення матчу, футболісти збірної України, усвідомлюючи, що один м'яч може все змінити, що цей м'яч може змінити долю збірної, долю України, долю кожного футболіста команди, не старалися щось зробити.

3:0 - заслужена перемога збірної Франції, яка їде на чемпіонат світу до Бразилії. Французи показали, як потрібно грати. Чимось вони показали збірну України, яка після матчу в Києві вирішила не поїхати до Парижу, відправивши замість себе двійників. Двійників без бажання, без агресивної боротьби, без патріотизму за рідну державу.

Редакція Foot-ball.net.ua разом з всією Україною сумує, що все закінчилося саме так. Віримо, що це лише співпадіння і все вирішувалося виключно на футбольному полі.