Дідьє Дешам: Збірна Франції заслужила поїзду до Бразилії

20-11-2013, 19:39
Переглядів: 1462
Дідьє Дешам: Збірна Франції заслужила поїзду до БразиліїГоловний тренер збірної Франції з футболу Дідьє Дешам, якого вже половина французів збирались звільняти з посади наставника команди став національним героєм.

Сам Дешам впевнений, що лише воля до перемоги та неймовірна підтримка на стадіоні дозволила французькій націоналці кваліфікуватися на бразильський мундіаль.

"У першому матчі ми самі собі наробили проблем. Вся відповідальність була лише на нас, тому ми повинні були виходити з цієї ситуації, що успішно і зробили.

Ми грали в хороший, атакувальний футболу. Вже на перших хвилинах зустрічі, завдяки шаленій підтримці на стадіоні, футболісти відчули, що зобов'язані докласти всіх зусиль для того, щоб поїхати до Бразилії.

У першому таймі нашим завданням було забити, щоб у другому грати більш впевнено. Це нам вдалося. Тим більше суперник залишився у меншості, що розв'язало нам руки.

Франція в цьому матчі грала з душею, тому ми заслужили поїзду до Бразилії"
, - заявив Дідьє Дешам.

Нагадаємо, що після першого матчу в Києві, де французька збірна поступилася з рахунком 2:0, команда Дешама показала грандіозний футбол і здобула перемогу 3:0. Загальний підсумок 3:2 дозволив "триколірним" вийти на майбутній чемпіонат світу.