» » » » ЧС 2014: Франція познущалася над Швейцарією - 5:2

ЧС 2014: Франція познущалася над Швейцарією - 5:2

21-06-2014, 03:46
Переглядів: 28664
ЧС 2014: Франція познущалася над Швейцарією - 5:2Франція і Швейцарія зіграли поки що найрезультативніший матч на бразильському чемпіонаті світу - галли розбомбили команду Оттмара Хітцфельда, посрамив досвідченого німецького тренера, оборона команди якого не витримує ніякої критики.

Рівна гра тривала до 17-ї хвилини, поки Жиру не замкнув навіс від кутового прапорця від Вальбуена. Тут же Матюіді в контратаці подвоїв перевагу Франції - цьому моменті помилився Бенальо, не закрив ближній кут. Незабаром оборона Швейцарії остаточно розвалилася - Бензема заробив, але не зміг реалізувати пенальті, а ще до перерви Жиру вивів на порожні ворота Вальбуена, який не дозволив собі промахнутися.

Після перерви Бензема забив сам і допоміг відзначитися Сіссоко - ще як мінімум тричі французи могли пробивати Бенальо. Швейцарія ж заграла тільки при рахунку 0:5 - голи Дзамаили і Джаки трохи підсолодили поразку нейтралів, які будуть вершити свою долю в матчі заключного туру проти Гондурасу.

Швейцарія - Франція 2:5
Голи: Дземан, 81, Джака, 87 - Жиру, 17, Матюіді, 18, Вальбуена, 40, Бензема, 67, Сіссоко, 73

Швейцарія: Бенальо - Ліхтштайнер, Джуру, Фон Берген (Сендерос, 9), Родрігес - Інлер, Бехрамі (Дземан, 46) - Шакірі, Джака, Мехмеді - Сеферович (Дрмич, 69)

Франція: Льоріс - Дебюші, Варан, Сахо (Косельні, 66), Евра - Сіссоко, Кабай, Матюіді - Вальбуена (Грізманн, 82), Жиру (Погба, 63), Бензема

Попередження: Кабайе