» » » » ЧС 2014: Збірні Японії та Греції розійшлися миром - 0:0

ЧС 2014: Збірні Японії та Греції розійшлися миром - 0:0

21-06-2014, 03:52
Переглядів: 27243
ЧС 2014: Збірні Японії та Греції розійшлися миром - 0:0Найбільше результату матчу між Японією і Грецією раділи в Колумбії, адже місцева збірна достроково вийшла в 1/8 фіналу, причому колумбійцям потрібно дуже постаратися, щоб випустити перший рядок.

Очікувано Японія вела гру, Греція грала від захисту, не забуваючи за рахунок Самараса діяти на контратаках. На 38-й хвилині свою команду підвів Кацураніс - капітан еллінів двічі грубо обірвав небезпечні вилазки Японії, справедливо отримавши дві жовті картки.

У другому таймі японцям треба було розіграти зайвого - біля воріт Карнезіса було кілька небезпечних моментів, але греки вистояли, примудрившись з нульовою грою в обох матчах зберегти шанси на вихід з групи.

Тепер Греції потрібно обігравати Кот-Д'івуар і розраховувати на поразку Японії в матчі з лідером групи Колумбією. Японцям потрібно бити з великим рахунком перегравати Колумбію і розраховувати на нічию або мінімальну перемогу Греції.

Японія - Греція 0:0

Японія: Кавасіма, Кінно, Утида, Йосіда, Нагатомо, Ямагуті, Хасебе (Ендо, 46), Хонда, Окубо, Осако (Кагава, 57), Оказакі

Греція: Карнезис, Торосідіс, Папастатопулос, Маніатіс, Холебас, Манолас, Фетфатцидіс (Карагуніс, 41), Кацураніс, Коні (Салпінгідіс, 81), Самарас,