ЧС 2014: Збірна Аргентини драматично проходить Швейцарію - 1:0

1-07-2014, 23:26
Переглядів: 26746
Рейтинг: 0
ЧС 2014: Збірна Аргентини драматично проходить Швейцарію - 1:0Основного часу не вистачило збірній Аргентини, щоб зробити крок до чвертьфіналу чемпіонату світу, а в овертаймі єдиний точний удар Анхеля Ді Марії вивів «Альбіселесте» у вісімку найсильніших на ювілейному мундіалі.

В основний час гри більше атакувала Аргентина, але і швейцарці не відсиджувалися біля своїх воріт - швидкі Шакірі і Мехмеді створили чимало неприємностей захисникам латиноамериканців. Цілком логічно, що основний час матчу завершився нічиєю, от тільки було б справедливіше, якби команди все ж разу розписали у воротах один одного.

В овертаймі все йшло до серії пенальті, поки не активізувався Ді Марія, який став методично обстрілювати ворота Бенальо. З одним ударом хавбека «Реала» воротар Швейцарії впорався, потім невтомний лівша пробив повз, але після проходу Мессі, Ді Марія опинився в ідеальній ситуації, чітко закотивши під опорну ногу.

До фінального свистка залишалося все кілька хвилин, що не завадило Швейцарії чи не вирвати нічию. Вже в компенсований час Дземан з п'яти метрів влучив у штангу, а Шакірі не реалізував перспективний штрафний.

У чвертьфіналі аргентинці зіграють з переможцем матчу Бельгія - США.

Аргентина - Швейцарія 1:0
Гол: Ді Марія, 118

Аргентина: Ромеро - Сабалета, Фернандес, Гарай, Рохо (Басанта, 105) - Маскерано, Гаго (Більяр, 106), Ді Марія - Мессі, Лавессі (Паласіо, 74), Ігуаїн

Швейцарія: Бенальо - Ліхтштайнер, Джуру, Шер, Родрігес, Берами, Інлер, Джака (Желсон Фернандес, 66), Шачирі, Мехмеді (Дземан, 113) - Дрмич (Сеферович, 82)

Попередження: Ді Марія, Рохо, Гарай - Желсон Фернандес, Джака