» » » » ЧС 2014: Німеччина в овертаймі вимучила перемогу над Алжиром - 2:1

ЧС 2014: Німеччина в овертаймі вимучила перемогу над Алжиром - 2:1

1-07-2014, 23:27
Переглядів: 26960
Мало хто міг припустити, що Алжир не тільки протримається в матчі з німцями, але й створить стільки проблем команді Йоахіма Льова, у якого після матчу напевно виникло багато питань до своїх підопічних.

В основі збірної Німеччини несподівано не виявилося Хуммельса - можливо, саме відсутність захисника дортмундської «Боруссії» вплинуло на таку безпорадну гру Німеччини в захисті. Алжирці у першому таймі розривали оборонні порядки Нойєра, а самому голкіперу кілька разів довелося вибігати за межі штрафного, чистячи огріхи своїх захисників.

Вистачало моментів і у ворота алжирців - Мболі за матч зробив з десяток сейвів, розчарувавши Томаса Мюллера, який дуже хотів наздогнати Хамеса Родрігеса в гонці бомбардирів. У Німеччині могли забивати Кроос , Гетце, Озіл, Мюллер, Швайнштайгер...

Після перерви характер гри не змінився - Німеччина занадто багато дозволяла Алжиру, у якого виходило все, крім останнього удару. В кінці матчу оборона Алжиру тріщала по швах - «Пустельним лисицям» дивом вдалося дотягнути до овертаймі, а в додатковий час Шюррле швидко вивів німців вперед, після чого вже не було сумнівів, що Алжир своє на чемпіонаті світу вже відіграв. Тим не менш, команда Халилходжича билася до останньої хвилини, зумівши при рахунку 0:2 (забив Озіл) відіграти один м'яч.

Німеччина - Алжир 2:1
Голи: Шюррле, 92, Езіл, 120 - Джаба, 120+1

Німеччина: Нойер - Мустафі (Хедіра, 70), Мертезакер, Боатенг, Хеведес - Швайнштайгер (Крамер, 109), Лам, Кроос - Езіл, Мюллер, Гетце (Шюррле, 46)

Алжир: Мболі - Мостефа, Белькалем, Аллиш (Браїмі, 97) - Манді, Ласен, Фегулі, Гулам - Таидер (Браїмі, 78), Слимани - Судані (Джаба, 100)

Попередження: Лам - Аллиш