» » » » ЧС 2014: Франція вирвала перемогу в Нігерії - 2:0

ЧС 2014: Франція вирвала перемогу в Нігерії - 2:0

1-07-2014, 23:29
Переглядів: 26844
ЧС 2014: Франція вирвала перемогу в Нігерії - 2:0Збірна Франції поповнила європейський контингент у чвертьфіналі чемпіонату світу - «Триколірні» в кінці другого тайму забили два м'ячі, відправивши Нігерії за борт бразильського мундіалю.

Нігерійці довгий час на рівних грали з грізною Францією, яка в першому таймі опинилася без нападників - Жиру і Бензема розчинилися на полі, а всі загрози воротам Эньямы створювалися за рахунок активності Вальбуена, який двічі виводив своїх партнерів на забійні позиції, але Погба і Дебюші свої моменти не реалізували.

У другому таймі нігерійці виглядали жвавіше, а гра Франції атаці набрала нових обертів після виходу на поле Гризманна, який замінив інертного Жиру. На 69-й хвилині лише захисник врятував Нігерію після удару Бензема, проте через 10 хвилин м'яч таки опинився у воротах - Эньяма помилився на виході, а Погба головою відправив м'яч у порожні ворота.

Перед фінальним свистком Вальбуена прострілив - Йобо в боротьбі з Гризманном переправив м'яч у свої ворота. Нігерія з високо піднятою головою залишає чемпіонат світу - єдине, що засмутило, так це небажання «Суперорлів» битися за свою країну без преміальних.

Франція - Нігерія 2:0
Голи: Погба, 79, Йобо, 90+1 (автогол)