» » Завдяки хет-трику Андрія Вороніна московське Динамо здобуває впевнену перемогу

Завдяки хет-трику Андрія Вороніна московське Динамо здобуває впевнену перемогу

16-09-2013, 18:52
Переглядів: 938
Завдяки хет-трику Андрія Вороніна московське Динамо здобуває впевнену перемогуМосковське «Динамо» здобуло впевнену перемогу у заключному матчі 8-го туру чемпіонату Росії з футболу.

На виїзді підопічні Дана Петреску розгромили ФК «Урал». Доля матчу була вирішена ще в першому таймі, коли гості чотири рази вразили ворота суперника.

Почалося все з швидкого голу Олександра Кокоріна, який вперше за довгий час повернувся на поле у футболці «Динамо». Форвард збірної Росії отримав пас від Іонова і разючим ударом у дальній кут відкрив рахунок у матчі.

Кошмар для «Уралу» продовжився 11 хвилин потому, коли оборона господарів у черговий раз дала тріщину, і український форвард москвичів Андрій Воронін подвоїв перевагу «Динамо».

Українцю в цій зустрічі судилося стати героєм. На 35-й хвилині Андрій після подачі Кокоріна записав на свій рахунок дубль, а вже в компенсований до першого тайму час, реалізувавши пенальті, оформив хет-трик. Відзначимо, що в епізоді з пенальті червону картку отримав гравець «Уралу» Асеведо.

Господарі ж вдесятьох не пропустили, а під завісу зустрічі забили гол престижу. Відзначився Гогнієв, який після навісу з лівого флангу відправив м'яч у сітку воріт - 4:1. У час, що залишився вплинути на хід зустрічі не вийшло, і «Урал» залишив поле з пониклою головою, а «Динамо» завдяки перемозі вийшов на 6-е місце.

Цікаво, що український форвард став першим динамівцем за останні вісім років, який оформив хет-трик у матчі чемпіонату Росії. До Вороніна аналогічного досягнення домігся португальський нападник Дерлей. Сталося це 10 липня 2005-го року в матчі «Динамо» - «Крила Совєтов» (3:1).

Додамо, що Воронін став четвертим футболістом в цьому сезоні, який забив три голи за один матч. Компанію йому складають Дзюба («Ростов»), Данні («Зеніт») і Рондон («Рубін».)

Урал - Динамо - 1:4 (0:4)

Голи: Кокорін, 7 - 0:1, Воронін, 18 - 0:2, Воронін, 35 - 0:3, Воронін, 45 - 0:4 (з/п), Гогниев, 87 - 1:4.

Вилучення: Асеведо, 42 (У)