» » Прімера: «Барселона» в «Ель Класіко» мінімально обіграла «Реал»

Прімера: «Барселона» в «Ель Класіко» мінімально обіграла «Реал»

26-10-2013, 21:40
Переглядів: 1045
Коментарів: 1
Рейтинг: +2
Прімера: «Барселона» в «Ель Класіко» мінімально обіграла «Реал»У центральному матчі 10-го туру Прімери, в легендарному «Ель Класіко» «Барселона» обіграла мадридський «Реал» з рахунком 2:1.

Аргентинський фахівець Херардо Мартіно з першої спроби виграв «Ель Класіко» - «Барселона» на «Камп Ноу» не залишила шансів мадридському «Реалу», наставник якого Карло Анчелотті повторив шлях Жозе Моуріньо, також свого часу програв перше рандеву з «блаугранас».

На 20-й хвилині дебютант «Ель Класіко» Неймар ефектним прихованим ударом не дозволив Дієго Лопесу навіть спробувати витягнути м'яч з дальнього кута - 1:0.

Буквально в наступній атаки Мессі міг ставати кращим бомбардиром в історії «Ель Класіко», але в нетиповому для себе стилі улюбленою лівою не влучив у дальній удар.

«Реал» свій єдиний момент у першому таймі створив на 44-й хвилині - Хедіра замикав простріл Роналду, але удар вийшов не настільки акцентованим, а тому Вальдес легко виловив м'яч. Абсолютно випадав з гри дорогий Бейл, а старань одного Роналду не завжди вистачало, щоб закріпитися на чужій половині поля.

У другому таймі «Барселона» віддала ініціативу «Реалу» - вихід один на один реалізував Роналду, Бензема потужним пострілом влучив у поперечину, а перед цим рефері матчу не поставив чистий пенальті на Роналду.

Свої моменти «Реал» не реалізував, за що елегантно був покараний чилійцем Алексісом Санчесом, якому вистачило восьми хвилин, щоб залишити свій автограф у воротах Дієго Лопеса - 2:0.

За дві хвилини до закінчення основного часу Роналду вивів на удар молодого Хесе, а той зумів до мінімуму скоротити відставання в рахунку - 2:1.

За три доданих хвилини «Реалу» так і не вдалося спробувати зачепитися за нічийний результат - «Барселона» грамотно потягнула час, причому каталонці цілком могли відновити відрив у два м'ячі. Мессі, красиво обігравши на фланзі захисника, покотив м'яч під удар Даніелю Алвесу, однак той не ризикнув пробити сходу, а після підробітку удар бразильця був заблокований.

Обігравши «Реал», «Барселона» відірвалася від «галактікос» на шість очок. Між двома грандами Прімери розташовується «Атлетіко» - «Матрацники» свій матч 10-го туру зіграють пізніше.