» » Прімера: Мадридський «Реал» забив п'ять голів у ворота «Реал Сосьєдада»

Прімера: Мадридський «Реал» забив п'ять голів у ворота «Реал Сосьєдада»

9-11-2013, 22:46
Переглядів: 930
Прімера: Мадридський «Реал» забив п'ять голів у ворота «Реал Сосьєдада»У рамках 13-го туру іспанської Прімери мадридський «Реал» на своєму полі розгромив «Реал Сосьєдад» з рахунком 5:1.

Протистояння двох «Реалів» - мадридського і сан-себастьянского, пройшло при повній перевазі підопічних Карло Анчелотті, і заслужено закінчилося погромом команди Ягоби Аррасете. Враховуючи, що обидві команди посеред тижня провели поєдинки Ліги чемпіонів, фахівці сходилися на думці, що матч буде носити, більш менш, рівний характер. На жаль, реальність виявилася зовсім іншою і баски отримали на «Сантьяго Бернабеу» «по повній».

Спортивна інтрига, по суті, померла вже в середині першого тайму, коли рахунок став розгромним. Початок поклали Роналду і Бензема. Португалець з Карімом обмінялися результативними передачами, що забезпечило господарям цілком комфортну перевагу. А трохи пізніше м'яч після удару Кріштіану потрапив в руку падаючого Бергары, за що арбітр вказав на точку.Мадридская «сімка» самостійно реалізував вирок, і матч можна було сміливо оголошувати завершеним - 3:0.

Для вірності Самі Хедіра ще до перерви, скориставшись передачею Бейла, створив четвертий гол, і залишалося лише спостерігати за подальшими індивідуальними досягненнями «вершкових».

На другий тайм господарі вийшли помітно розслабленими, що дозволило Антуану Гриззману відквитати один гол на 62-й хвилині, однак, останнє слово все ж залишилося за королівським клубом. За чверть години до кінця ігрового часу Роналду, нарешті, оформив хет-трик, здобутий у другому матчі на «Сантьяго Бернабеу» поспіль (форвард минулого разу допоміг своїм партнерам знищити «Севілью»). Португалець у властивому собі стилі чудово виконав штрафний удар, перекинувши стінку і вразивши ближній кут - 5:1.

У час, що залишився до кінця зустрічі «Реал» міг забивати ще, але і п'яти «банок» для Браво і компанії виявилося достатньо.

В результаті Мадрид здобув впевнену велику перемогу, Роналду піднявся на вершину списку бомбардирів Ла Ліги, а «Сосьєдаду» слід переварити цю невдачу і приступати до підготовки до нових битв, в тому числі і з «Шахтарем» у Донецьку.