» » «Барселона» вперше у сезоні програла в Прімері

«Барселона» вперше у сезоні програла в Прімері

2-12-2013, 19:41
Переглядів: 1492
«Барселона» вперше у сезоні програла в ПрімеріСлідом за поразкою від «Аякса» в Лізі Чемпіонів каталонська «Барселона» зазнала дебютного в сезоні фіаско і на домашній арені.

«Блаугранас» не знайшли аргументів в грі проти «Атлетіка» з Більбао, який за рахунок триматчевої переможної серії вийшов на четверте місце.

Єдиний гол у матчі був забитий на 70-й хвилині - до цього обидві команди не включали максимальних швидкостей.

Андер Еррера в боротьбі з опонентами зумів прокинути круглого вперед в зону правого інсайда, куди якраз кинувся Сусаета. Маркель, підхопив круглого, глянув в центр і виконав гострий простріл. Токеро до м'яча не дотягнувся, а ось Муніаін під овації «Сан Мамеса» впевнено вразив ворота - 1:0.

Заключні 20 хвилин гри не розчарували. «Барселона» без Ліонеля Мессі нічого не змогла вдіяти з добре організованою обороною басків, а «Атлетік» змусив зіркових гостей танцювати під свою дудку.

«Барселона» після 15-го туру змушена ділити лідерство з мадридським «Атлетіко», випереджаючи «Матрацників» тільки на два забитих м'ячі. До каталонців підтягнувся і «Реал», який відстає від дуету лідерів на три очки.