» » Фанат «Атлетіко» кинув у голову Кріштіану Роналду запальничку

Фанат «Атлетіко» кинув у голову Кріштіану Роналду запальничку

12-02-2014, 17:17
Переглядів: 1828
Фанат «Атлетіко» кинув у голову Кріштіану Роналду запальничкуПівфінальний матч розіграшу Кубка Іспанії, в якому "Реал" здолав "Атлетіко", ознаменувався великим скандалом.

У перерві поєдинку один з уболівальників "матрацників" кинув у Кріштіану Роналду запальничку, яка потрапила точно в голову португальцю, який оформив в перші сорок п'ять хвилин дубль.

Нагадаємо, що вчорашній матч був другим між цими командами в півфіналі Кубка країни. Тиждень тому "Реал" здолав на своєму полі "Атлетіко" 3:0, а в гостях завдяки двом влучним ударам Роналду з пенальті виграв 2:0.

В фіналі Кубка Іспанії, який пройде дев'ятнадцятого квітня, "Реал" зустрінеться з переможцем пари "Реал Сосьєдад" - "Барселона". У першому матчі каталонці виграли 2:0, а сьогодні їм належить довершити почату справу в Сан-Себастьяні.